درباره ما

Who we are

کمپانی آلوک در سال 2005 با همکاری تیم متخصصان و پیشروان صنعت فولاد، با این باور که می توانند انقلابی در تولید فولاد هندوستان ایجاد کنند آغاز به کار کرد. کرد. کمپانی آلوک که در ابتدا به صورت یک کارگاه کوچک کار خود را آغاز کرده بود هم اکنون در حال تبدیل شدن به یکی از قطب های مطرح در تولید فولاد آلیاژی، فولاد خاص و استنلس استیل می باشد که به تمام کشور دنیا صادرات خود را دارد. این کمپانی یکی از پربازده ترین تولیدی های مشور هندوستان می باشد. متخصصان آلوک با سال ها تجربه فعالیت در زمینه تولید فولاد در کمپانی های بزرگ هندوستان تمام تجربیات خود را به کار گرفته اند تا نهایت کیفیت را در تولیدات آلوک ارائه کنند.

در مدت زمان اندکی برند آلوک خود را به عنوان یکی از با کیفیت ترین ها معرفی کرد. این کمپانی جوان و پر انرژی همواره هدف خود را در بهبود کیفیت و نوآوری قرار داده و بر پایه گذاری روابط دراز مدت با مشتریان خود باور ویژه دارد.

“اولین حرف موفقیت شروع کردن است

اولین حرف شروع کردن داشن رویا است.”

about-sec

تیم مدیریت

“همه انسان ها مانند همدیگر آرزوهایی دارند ولی فقط بعضی از آنها به واقعیت میرسند”

آقای آشوک گارودیا

مدیر عامل

آقای دیلیپ گارودیا

مدیر داخلی

آقای آلوک گارودیا

مدبر اجرایی

آقای ناتاراجان

مدیر فنی

چشم انداز ما

تولید بر پایه نیازهای بین المللی با کیفیت برتر جهانی


Our Mission

ایجاد خلاقیت و آموزش های به روز به کارکنان برای ایجاد انگیزه و قابلیت های بیشتر در کار و تولید محصولات با کیفیت بهتر برای تمام مشتریان و بالا بردن سطح رضایت مندی آنها. “برای لذت بردن از کار خود و برای ایجاد محصولات با کیفیت عالی برای عرضه به مشتریان، در نتیجه اضافه کردن ارزش و استخراج رضایت کامل مشتری.


ایمنی

کمپانی آلوک تاکید ویژه ای به ارتقا سطح ایمنی کارکنان و محیط کار آنها دارد. ما با داشتن مدرک OHSAS 18001:2007 ایمنی کارکنان را تظمین می کنیم. با نظارت 24 ساعته، دوربین های مداربسته در سرتاسر محیط کارخانه، نصب پلاکاردهای ایمنی، فن های خنک کننده و دودکش های کنترل آلودگی تمامی اقدام های لازم برای تامین ایمنی کارکنان صورت گرفته است. پلاکارد ایمنی در مکان های مختلف، واقع همه اهمیت ایمنی اول، کار بعدی اطلاع رسانی. با فنهای هوا غول تخلیه هوای گرم از کف، شومینه کنترل آلودگی و اقدامات دیگر، در هر مرحله مراقبت از که آن را به سلامت کارکنان می آید گرفته شده است.

کلیه فعالیت های آلوک براساس استاندرهای تایید شده بین المللی ایمنی محیط کار انجام می گیرد.

Top